Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Vítejte na stránkách čévečka Kamotse

Aktivity

KAM SE UPLATŇOVAT V NOVÉ A VELMI DŮLEŽITÉ FUNCI (teda se tak aspoň tváří) ... VZAL NA SEBE ROLI  """"POLICAJTA"""""""" VŠE MUSÍ MÍT POD KONTROLOU, U VŠEHO MUSÍ BÝT PRVNÍ, VŠE CHCE ŘEŠIT, SE VŠÍM SI VÍ RADY :-))) Zapomněl na jeden drobný detail, že šéfem smečky jsem já :-)))

 

Jelikož je Kamovi již 5 let, nejsou jeho aktivity zase tak hrozné, sice Grippa terorizuje pořád, ale už je to lepší, teď ho nejvíc zajímají zajíci a srnky.

Terorizovat Grippa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A stále trvá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Poslední aktivita je ničení zařízení bytu, ale fest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kamíkova největší aktivita je zlobení jeho psích kamarádů Hawkeyho (stále mu saje bradavky a kouše ho do bolavých nožiček) a Grippena (ten si ale s ním udělá pořádek raz dva, takže toho zase tak nezlobí).

Další aktivita je zlobení a provokování paničky, vezme do papuly něco zakázaného a čeká až ho začne panička honit či si ho všimne. Jenže panička se na něj může vykašlat :-)

Nejraději má hračky z přírodních materiálů - uzlíky, plyšáky, gumové hračky fakt moc nemusí. Jinak okusuje téměř vše, žere kůru, klacky, rve mechy, prostě všechno strčí do papuly.

Další zábava je dělat paničce jizvy, někdy mám pocit, že nemám psa ale nějakou nezkrotnou kočkovitou šelmu.

 

Začali jsem dráhu TANEČNÍKA a AGILIŤÁKA :-))))

Milujeme vodu a blbosti v ní :-)))

Uplně největším sportem se stal HON NA TOALETNÍ PAPÍR, VZDY KDYŽ ZAPOMENU ZAVŘÍT KOUPELNU TO V MŽIKU ZJISTÍ, UCHVÁTÍ TOALETÁK A LETÍ S TÍM VÍTĚZOSLAVNĚ DO PELECHU, KDE HO ROZTRHÁ NA KOUSKY !!!!!!

TOPlist